Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Rozpoczęły się zapisy na zajęcia MultiSztuki i MultiMuzyki

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik i Ostrołęckie Centrum Kultury zapraszają na bezpłatne zajęcia MultiSztuki i MultiMuzyki. Odbędą się one w czasie ferii zimowych w dniach 13-17 oraz 20-24 lutego. Skierowane są do dzieci i młodzieży od 7 roku życia.

Od 1 lutego br. Ostrołęckie Centrum Kultury wzbogaciło się o jeden podmiot dodatkowy, który będzie funkcjonował w ramach kultury OCK, jest nim Multicentrum. To właśnie w nim odbędą się organizowane zajęcia.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać różne koncepcje artystyczne, uczyć się komponować i nagrywać własną muzykę. – Jeśli chodzi o MultiSztukę jest to propozycja zajęć, która pozwala dzieciom poznać jak tworzy się film, jakie etapy jego tworzenia są niezbędne. Uczestnicy będą mogli korzystać ze specjalnych oprogramowań. Druga rzecz to muzyka, chcemy pokazać dzieciom jak pewne instrumenty brzmią, jakie są zasady komponowania utworu. To wszystko będzie z użyciem elektronicznych narzędzi do poznania, mam nadzieję naszym młodym kompozytorom – zaznaczył Dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury, Tadeusz Wiśniewski.

      2023-02-01 Tadeusz Wiśniewski

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 1 lutego i będą trwać do wyczerpania wolnych miejsc. Zgłoszenia są przyjmowane tylko drogą elektroniczną. Formularz zgłoszeniowy zamieszczony jest na stronie www.ostroleka.pl

fot: www.ostroleka.pl

ST

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 30 marca

Słowo Życia: 30 marca

CZWARTEK PIĄTEGO TYGODNIA WIELKIEGO POSTU   J 8, 51-59 Jezus powiedział do Żydów: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam...

Zambrów: Budowa OSP w Chorzelach

Zambrów: Budowa OSP w Chorzelach

400 tysięcy – taką kwotę otrzymała gmina Zambrów na budowę nowej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelach....