Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Runmageddon. Największy bieg przeszkodowy

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W sobotę (5 sierpnia) na Plaży Miejskiej w Ostrołęce rozpocznie się Runmageddon. To największy w Polsce bieg przeszkodowy. 

W Ostrołęce organizowany jest już po raz 3.

-Runmageddon jest skierowany do każdego, na każdym etapie zaawansowania sportowego. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy Runmageddończykami i pokonując codzienne wyzwania, na każdym etapie kształtujemy wewnętrznego bohatera, jest tylko granica wieku, od 4 lat i tak samo nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby swoją sportową przygodę rozpocząć od Runmageddonu – mówi organizator, Agata Supeł.

      2023-08-02 Agata Supeł

-Runmageddon jest świetnym pomysłem na spędzenie dnia rodzinnie. Z racji tego, że mamy formuły skierowane zarówno do dorosłych, jak i do dzieci, na miejscu można również spędzić świetnie czas, kibicując i piknikując. Wiele rodzin wybiera Runmageddon jako spędzenie dnia na powietrzu, przy świetnej atmosferze i jako okazja do wspólnej zabawy – dodaje Agata Supeł.

      2023-08-02 Agata Supeł o wydarzeniu

Pierwszy start jest o godzinie 9.30 i do 13.00 będą odbywać się co 15 minut biegi w formule Rekrut. Od 14.00 zaczynają się starty w formule dziecięcej, KIDS, a następnie Formuła JUNIOR, dla nastolatków 12-15 lat.

Zapisy do wydarzenia są prowadzone przez stronę runnmagedon.pl albo bezpośrednio na miejscu biegu.

Autor W M

2023-08-02

Więcej informacji z tej kategorii