Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Ruszył elektroniczny system ewidencyjno – rozliczeniowy

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Prezydent Miasta Ostrołęki wraz z dyrektorami przedszkoli zdecydowali się wdrożyć elektroniczny system rejestracji aktywności dzieci w miejskich przedszkolach w Ostrołęce.

Nowoczesny system jest rozwiązaniem dla wielu rodziców, w łatwy sposób można mieć dostęp do niezbędnych informacji o dziecku. – Dzięki indywidualnym kontom rodzic lub opiekun będzie miał ułatwiony kontakt z wychowawcą dziecka czy dyrektorem, w szybszy sposób będzie mógł zgłosić nieobecność lub spóźnienie dziecka. Ponadto automatyczne zliczanie godzin pobytu dziecka w przedszkolu pozwoli na łatwiejsze rozliczanie odpłatności za posiłki i godziny pobytu dzieci w przedszkolu, które dla rodziców będą widoczne w panelu rodzica – mówi z Urzędu Miasta Ostrołęki, Malwina Łuba.

      2023-02-02 Malwina Łuba

Dyrektorzy przedszkoli ustalają właściwą organizację przedszkola w zależności od frekwencji dzieci. – Panel rodzica dostępny będzie zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego. W łatwy sposób będzie można przeglądać swoje rozliczenia i obecności dziecka oraz komunikować się z przedszkolem – mówi z Urzędu Miasta Ostrołęki, Malwina Łuba.

      2023-02-02 Malwina Łuba o dostępie do systemu

Od 1 lutego ruszył elektroniczny system ewidencyjno – rozliczeniowy. Rodzice otrzymali karty, którymi rejestrują wejście i odbiór dziecka z przedszkola.

ST

 

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 30 marca

Słowo Życia: 30 marca

CZWARTEK PIĄTEGO TYGODNIA WIELKIEGO POSTU   J 8, 51-59 Jezus powiedział do Żydów: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam...

Zambrów: Budowa OSP w Chorzelach

Zambrów: Budowa OSP w Chorzelach

400 tysięcy – taką kwotę otrzymała gmina Zambrów na budowę nowej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelach....