Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Spółdzielnia mieszkaniowa postanowiła sama zadbać o bezpieczeństwo swoich lokatorów

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Rząd podejmuje zdecydowane działania, aby walczyć z epidemią. Lokalne samorządy przeznaczają dodatkowe środki finansowe na szpitale, do walki z epidemią koronawirusa włączają się wszyscy. Również jedna z ostrołęckich spółdzielni mieszkaniowych podjęła na swój kosz zdecydowane działania.

O tym, jakie to działania mówi Joanna Kamińska, prezes spółdzielni mieszkaniowej “Strażak”:

W związku z gwałtownym rozpowszechnianiem się wirusa. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich mieszkańców zarząd podjął decyzje o codziennej dezynfekcji na klatkach schodowych poręczy oraz klamek. Odbyła się również dezynfekcja wszystkich klatek schodowych oraz zostały powieszone przed wejściem na klatkę pojemniki z płynem antybakteryjnym.

Prezes spółdzielni mieszkaniowej “Strażak” kieruje również apel do wszystkich wspólnot mieszkaniowych.

– Zdaje sobie sprawę, że nasza spółdzielnia jest małą spółdzielnią, bo mamy tylko trzy klatki. Ale zachęcamy wszystkie spółdzielni i wspólnoty mieszkaniowe w Ostrołęce do podjęcia takich samych działań, dbając o bezpieczeństwo swoich mieszkańców.

Wszystkie działania ukierunkowane na walkę z koronawirusem były inicjatywą spółdzielni i zostały zrealizowane ze środków wspólnoty mieszkaniowej.

SK

[related limit=”5″]

Autor adam

2020-03-18

Więcej informacji z tej kategorii