Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: W przypływie agresji zniszczył garnitury w sklepie

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Agresywny mężczyzna pod wpływem alkoholu zniszczył garnitury o wartości 3000 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w jednej z ostrołęckich galerii.

Wczoraj (10.03.) w godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymał informację o mężczyźnie, który niszczył garnitury w jednej z ostrołęckich galerii handlowych. Na miejscu już po kilku minutach byli policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie.

– Policjanci obezwładnili podejrzanego o te przestępstwo mężczyznę, okazał się nim 46 – letni ostrołęczanin. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i był bardzo pobudzony. Policjanci obezwładnili go i przewieźli do ostrołęckiej jednostki. Alkomat wykazał w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu – mówi podkomisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Ostrołęce.

Po wykonaniu niezbędnych czynności zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu prawdopodobnie jeszcze dziś (11.03.) usłyszy zarzut dotyczący zniszczenia mienia.

Właściciel sklepuwstępnie wycenił zniszczone garnitury i koszule na kwotę 3000 złotych.

SK/KMP w Ostrołęce

[related limit=”5″]

Hits: 0

Autor P. G.

2020-03-11

Więcej informacji z tej kategorii