Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Z niewiadomych przyczyn skopał cudzy samochód

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

28-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z niewiadomych przyczyn skopał samochód zaparkowany przy ul. Witosa w Ostrołęce. Agresywny mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 

Sytuacja miała miejsce w piątkowy wieczór (28.02.). Świadek zgłosił do dyżurnego ostrołęckiej policji, że ktoś niszczy samochód zaparkowany w rejonie ulicy Witosa. 

– Na miejscu policjanci zastali mężczyznę, którego uspokajały osoby postronne. Mężczyzna był bardzo agresywny i pobudzony. Został szybko obezwładniony przez interweniujących policjantówinformuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. – Jak się okazało krewki mężczyzna z niewiadomego powodu umyślnie zaczął kopać zaparkowane auto powodując uszkodzenie jego karoserii na kwotę 600 złotych.

Policjanci informują, że agresor to 28-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Po obezwładnieniu został on przewieziony na komendę i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna niebawem będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.

Funkcjonariusze przypominają, że jeśli jesteśmy świadkami tego rodzaju sytuacji zawsze informujmy o tym policję. Dzięki właśnie takim zgłoszeniom osoby, które za nic mają cudzą własność zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

KMP w Ostrołęce/red. pg

[related limit=”5″]

Autor P. G.

2020-03-02

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

W ostatniej audycji "Rozmowy o Kościele" gościliśmy Księdza Jacka Dąbrowskiego, który opowiedział o wspólnocie...