Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: złodziej złapany przez policjantkę – biegaczkę

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Okradł sklep, uciekając z łupem zauważyła go policjantka – biegaczka. Wczoraj w Ostrołęce policyjny patrol zauważył na jednej z ulic uciekającego mężczyznę i biegnącego za nim ochroniarza. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Kiedy zobaczył to złodziej, łup porzucił i przyspieszył. Był jednak bez szans bo ruszyła za nim st. aspirant Magdalena Eliasz dla której bieganie to życiowa pasja, podkreśla Tomasz Żerański rzecznik Ostrołęckiej Komendy Policji.

Funkcjonariuszka podjęła pościg pieszy, natomiast policjant pojazdem służbowym wjechał w drogę pomiędzy blokami, gdzie pobiegł mężczyzna. W momencie, gdy policjant zajeżdżał drogę uciekającemu, ten był już obezwładniany przez policjantkę. Sprawcą kradzieży okazał się 40. letni mieszkaniec Ostrołęki. Policjanci odzyskali także skradziony towar, który w nienaruszonym stanie trafił na sklepowe półki.

St. aspirant Magdalena Eliasz pełni służbę od 14 lat, od tylu lat też biega. Największym sukcesem policjantki jest pierwsze miejsce w Maratonie Warszawskim w kategorii Służby Mundurowe.

mb

Autor M. Sz.

2021-07-27

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 30 września

Słowo Życia: 30 września

WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, DOKTORA I PREZBITERA   Łk 9, 43b-45 Gdy wszyscy pełni byli podziwu dla wszystkich...