Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrów Mazowiecka: Poszukiwanie prawdy w swoim życiu – kurs Maria Magdalena

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Maria Magdalena to kurs skierowany do kobiet w każdym wieku, która chce zatrzymać się i odkryć co to znaczy być kobietą. Rekolekcje pomagają w odkrywaniu swojej kobiecości oraz wprowadzaniu tego powołania w życie.

Wicedyrektor Szkoły Ewangelizacji Dobrego Pasterza Diecezji Łomżyńskiej, Urszula Gumińska mówi, że w trakcie przeżywania kursu, uczestniczki będą mogły wsłuchać się w konferencje, których treści oparte są o Słowo Boże.
Celem tego kursu jest pokazanie, powołania kobiety w świetle słowa Bożego. Te konferencje poparte są świadectwami osób, które wcześniej przeżyły ten kurs i chcą podzielić się doświadczeniem z własnego życia z innymi kobietami.

      2023-06-09 Urszula Gumińska, Wicedyrektor Szkoły Ewangelizacji Dobrego Pasterza Diecezji Łomżyńskiej

Kobiety, które poszukują w swoim życiu prawdy albo odczuwają jakąś pustkę, na pewno znajdą coś dla siebie, dodaje Urszula Gumińska.
Ten kurs jest takim czasem, który daje odpowiedź na mnóstwo pytań, które rodzą się w sercu kobiety. Zapraszam każdą kobietę, która chociaż przez chwilę zastanawia się nad tym, dlaczego życie jej wygląda tak, a nie inaczej. Na pewno nie będzie to stracony czas. Jest to naprawdę przepiękny czas, kiedy możemy usiąść u stóp Jezusa i słuchać jego słowa.

      2023-06-09 Urszula Gumińska

Rekolekcje będą trwały od 7 do 9 lipca, w Centrum Ewangelizacji Dobrego Pasterza Diecezji Łomżyńskiej w Ostrowi Mazowieckiej, na ulicy Pasterskiej 2.
Więcej szczegółów na https://centrumewangelizacji.pl/kurs-maria-magdalena-ostrow-mazowiecka/

Autor W M

2023-06-09

Więcej informacji z tej kategorii