Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie: Był przeciek z matury? Sprawa jest na policji

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Hasło “Lalka ambicja” miało pojawić się w trendach wyszukiwania dzisiejszego poranka (4.05.). Portal Onet.pl pisze o możliwym przecieku, szczególnie w województwie podlaskim, gdzie hasło to trendowało już po godzinie 7. Centralna Komisja Egzaminacyjna zgłosiła sprawę na policję.

– To nie pierwszy raz – mówi Agnieszka Muzyk, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. – Oczywiście ta informacja jest już w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Pan dyrektor CKE, z tego co jest mi wiadomym, sprawę już przekazał na policję. 

      2021-05-04 Agnieszka Muzyk o przeciekach maturalnych 1

Arkusze do szkól trafiły w stanie nienaruszonym:

– W żadnej szkole z terenu działania Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, to znaczy ani w województwie podlaskim, ani w województwie warmińsko-mazurskim, dyrektorzy szkół nie zgłosili sytuacji, a żeby arkusze dotarły w stanie jakimś naruszonym. Czyli do szkół wszystkie arkusze dotarły tak jak należy, czyli w stanie nienaruszonym, bo nie było nawet jednego zgłoszenia, żeby było coś inaczej. Jeśli cokolwiek wydarzyło się to wydarzyło się w obrębie szkoły.  

      2021-05-04 Agnieszka Muzyk o przeciekach maturalnych 2

Temat jednej z rozprawek brzmiał: Czy ambicja ułatwia człowiekowi osiągniecie zamierzonego celu. Tekst trzeba było napisać odwołując się do “Lalki” Bolesława Prusa.

Do sprawy będziemy wracać.

pg

 

Hits: 329

Autor P. G.

2021-05-04

Więcej informacji z tej kategorii

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Cztery uratowane życia, 654 starsze osoby otoczone zdalną opieką – to obecny bilans pilotażowego programu teleopieki w...