Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie: Olbryś o Piorunku: Dla niego sprawy łomżyńskie nie są najważniejsze

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Umiarkowany optymizm ze wskazaniem na naszą formację – mówił na naszej antenie wicemarszałek województwa podlaskiego Marek Olbryś o odczuciach przed wyborami

Samorządowiec stwierdził, że podczas tej 5 letniej kadencji udało się zrobić bardzo dużo. Zaznaczył, że była to rewolucja jeżeli chodzi o infrastrukturę.

– Mnóstwo się działo i nie ma nikogo w województwie, który by zaprzeczył, że województwo rozwijało się szybko i prężnie.

      2024-04-02 Marek Olbryś

Z kolei radny sejmiku z Koalicji Obywatelskiej Jacek Piorunek pisze o sondażach, z których wynika, że to KO i Trzecia Droga będzie miała większość i przejmie władze w sejmiku. Do tych prognoz wicemarszałek Olbryś podchodzi z dystansem.

– Pan Jacek Piorunek słynie z takich rzeczy. Człowiek, który mało zrobił dla Łomży, a jedynie mówi o tym, że będzie robił dużo. Tak naprawdę można zerknąć co zrobił dla Łomży, dla powiatu, dla ziemi łomżyńskiej, ale i województwa. To tylko obietnice i kłamstwa. Nie chcę się odnosić do tego, bo każdy członek zarządu, czy radny sejmiku powinien uważać sprawy łomżyńskie za najważniejsze, a tak nie jest w jego wykonaniu.

      2024-04-02 Marek Olbryś o Jacku Piorunku

Całej rozmowy z wicemarszałkiem Markiem Olbrysiem można odsłuchać tutaj.

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...