Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie: Nowy wicewojewoda powołany

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski wręczył akt powołania II wicewojewodzie podlaskiemu – Bogusławie Szczerbińskiej, którą na to stanowisko mianował premier Mateusz Morawiecki. Zastąpi ona Marcina Sekścińskiego, który w sierpniu br. zrezygnował z tej funkcji.

Bogusława Szczerbińska pochodzi z Sokółki. Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie historii. Ukończyła również studia podyplomowe i kursy dotyczące m.in. zarządzania oświatą, ewaluacji, pozyskiwania funduszy unijnych i mediacji. Dotychczas pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. administracyjnych Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Wcześniej była wicedyrektorem Gimnazjum Nr 1 w Sokółce, ekspertem w zakresie awansu zawodowego nauczycieli, ławnikiem, trenerem umiejętności społecznych i mediatorem.

Jako II wicewojewoda podlaski Bogusława Szczerbińska będzie zajmowała się sprawami związanymi z gospodarką nieruchomościami oraz budowlano-geodezyjnymi będącymi w kompetencji wojewody.

PUW

Hits: 42

Autor P. G.

2021-11-22

Więcej informacji z tej kategorii

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku rozwija swoją ofertę asortymentową w...