Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Podlaskie: Prezes zarządu PKS Nova zrezygnował

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Andrzej Mioduszewski nie jest już prezesem zarządu PKS Nova S.A. Dotychczasowy prezes złożył rezygnacje z zajmowanego stanowiska.

Mioduszewski zarządzał spółką przez blisko 2 lata. Decyzją Rady Nadzorczej spółki funkcję prezesa będzie pełnił Marcin Doliasz. Ma on 42 lata i tytuł zawodowy radcy prawnego. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuje się m.in. w doradztwie restrukturyzacyjnym. Zdobywał doświadczenie w organach nadzoru wielu spółek kapitałowych. Od 2019 roku pełni funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej PKS Nova S.A.

Poniżej oświadczenie dotychczasowego prezesa PKS Nova:

Szanowni Państwo,
W dniu 30 kwietnia 2021 roku złożyłem do Rady Nadzorczej PKS Nova S.A. oświadczenie o rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu spółki z dniem 11 maja 2021 roku.
Dziękuję wszystkim za współpracę, która mimo trudnego czasu pandemii pozwoliła na rozwój naszej spółki i zabezpieczała bieżące funkcjonowanie.
Szczególne podziękowania kieruję do Zarządu Województwo Podlaskie z Panem Marszałek Artur Kosicki na czele , Radnych Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz pracowników Urzędu Marszałkowskiego.
Z Państwa pomocą udało się nam zrobić wiele dobrego.
Dziękuję Radzie Nadzorczej PKS Nova za dobrą współpracę, która była dla mnie wielką przyjemnością.
Dziękuję związkom zawodowym działającym w spółce za odpowiedzialność za losy PKS.
Dziękuję samorządowcom współpracującym z PKS za Wasze zrozumienie w czasie pandemii i otwartość na wspólne działania.
Dziękuję pracownikom spółki wszystkich działów za okazaną pomoc, życzliwość i wspólną pracę dla PKS Nova.
Dziękuję wszystkim pasażerom naszej spółki, bo to dla Państwa istniejemy i rozwijamy się. Wiem, że potencjał naszej spółki można wykorzystać dla dobra Województwa Podlaskiego, naszych pasażerów i pracowników.
Dziękuję i życzę powodzenia.
Andrzej Mioduszewski
Prezes Zarządu PKS Nova S.A.

jt/red. pg

Hits: 104

Autor P. G.

2021-05-11

Więcej informacji z tej kategorii