Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Poranek Siódma9

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Od 2 października 2017 r. rozpoczęliśmy realizację nowego pasma porannego „Siódma 9”, które emitowane jest w 5 stacjach radiowych należących do Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich: Radiu Nadzieja (Łomża), Radiu Warszawa, Radiu Fiat (Częstochowa), Radiu Głos (Pelplin) oraz Katolickim Radiu Zamość. Prowadzącymi poranek są doświadczeni dziennikarze: Agnieszka Borowska, Piotr Otrębski, Anna Skiepko, Jarosław Wydra i Marcin Fijołek.
Tematyka podejmowana w porankach jest bardzo szeroka – od spraw religijnych, przez społeczno-polityczne, po kulturalne i sportowe. Forma przewiduje m.in. rozmowy z różnymi ciekawymi ludźmi zarówno w studiu, jak i telefonicznie. Chcemy w świetle katolickiej nauki społecznej i wartości chrześcijańskich odnosić się do treści dotyczących całego społeczeństwa, ale także tych lokalnych. Serdecznie zapraszamy do słuchania nas od poniedziałku do piątku o 7:09 w każdej z wymienionych wyżej stacji, a także do podjęcia współpracy.
Zapowiadając wejście na antenę nowego programu dyrektor Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup ks. dr Tomasz Olszewski nie ukrywa, że zaczyna się pewna nowa epoka: Moja radość jest podwójna. Po pierwsze jest to nowa jakość w naszej rozgłośni, a po drugie – jest to pierwszy tego typu program, który jest efektem pracy w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich w Polsce. Ten poranek będziemy produkować dla naszych słuchaczy w Warszawie, a poranek będzie emitować sześć rozgłośni. My, współpracując między rozgłośniami, od dawna dążyliśmy do tego, aby tego typu programy produkować – mówi ks. Tomasz Olszewski.

http://siodma9.pl/

Autor adam

2018-04-04

Więcej informacji z tej kategorii

Reklama i promocja

Z przyjemnością zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. Reklamy i Promocji, który udzieli Państwu wszelkich...

Dźwiękowcy i graficy

Multimedialne serce CEM SpesMediaGroup. Tworzą grafiki, filmy, spoty reklamowe, montują audycje... ale odpowiadają...

Redakcja Radia

Nasza redakcja to serce informacyjne radia. Tutaj powstają dziesiątki newsów każdego dnia. Tutaj też przygotowywane są...

Prezenterzy

Nasi prezenterzy codziennie prowadzą dla Państwa program od 6.00 do 22.00 (w soboty i niedziele od 7.00 do 17.00)....