Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat grajewski: Śledztwo w sprawie spalonego samochodu

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Prokuratura Rejonowa w Grajewie podzieliła się najnowszymi ustaleniami w sprawie spalonego auta i znajdujących się w środku zwłok, które odnaleziono w miniony weekend w miejscowości Niedźwiadna, w okolicy Szczuczyna. 

Śledczy ustalili, że spalony pojazd to nissan almera, który był zarejestrowany na Andrzeja B. Mężczyzna był poszukiwany jako osoba zaginiona przez Komendę Powiatową Policji w Wyszkowie. Stwierdzono także, że auto poruszało się drogą polną, a następnie środkiem pola, aż zatrzymało się w pobliżu rowu melioracyjnego, przechylone na prawo.

W bezpośrednim sąsiedztwie samochodu nie ujawniono śladów innych pojazdów, zaś teren wokół nissana jak i sam samochód uległy całkowitemu spaleniu. Z uwagi na zwęglenie zwłok zostały one przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, celem wykonania sekcji zwłok oraz zabezpieczenia materiału do badań DNA.

Aktualnie śledczy wszczęli śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi za to od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

jt

Hits: 34

Autor P. G.

2021-05-19

Więcej informacji z tej kategorii