Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat kolneński: Nauczyciele zostali nagrodzeni za swoją pracę

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Nauczyciele z powiatu kolneńskiego wyróżnieni nagrodami. Zostały one przyznane za dotychczasową pracę i wyniki w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Nagrody wręczył wicestarosta, Karol Pieloszczyk:

– Chciałbym z przyjemnością wręczyć nagrody dla osób wyróżnionych przez Starostę Kolneńskiego. Pan dyrektor, Zdzisław Śliwecki, otrzyma nagrodę w uznaniu za zaangażowanie i wkład pracy w realizowaniu zadań kierowanej przez niego placówki. Pani Dorota Góralczyk otrzyma nagrodę za zaangażowanie i wyniki w pracy dydaktyczno-wychowawczej z uczniami ich aktywizację i przygotowania do wielu konkursów.”

      2021-10-19 Karol Pieloszczyk o nagrodach dla nauczycieli

To dla mnie duże wyróżnienie – mówi Dorota Góralczyk:

– Jak gdyby takie zwieńczenie, podsumowanie pracy zawodowej, gdyż nie ukrywam, że jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem.  Jeżeli chodzi o uczniów, to myślę, że ta nagroda pozwoli mi z jeszcze większym zapałem wdrażać moje innowacje pedagogiczne, gdyż jestem człowiekiem poszukującym. Konkursy olimpiady, to wszystko przed nami. I pomimo tego, że pracuję naprawdę długo, nigdy nie myślę o sobie jako nauczycielu wypalonym zawodowo.

      2021-10-19 Dorota Góralczyk o nagrodach dla nauczycieli

Dyrektor szkoły, Zdzisław Śliwecki, podkreślał, że tego typu nagrody są wyróżnieniem dla wszystkich pracowników szkoły. Zarówno nauczycieli, jak i pracowników obsługi.

jt

Hits: 25

Autor P. G.

2021-10-19

Więcej informacji z tej kategorii