Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat łomżyński: Pierwsza sesja Rady Powiatu VII Kadencji

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Liczę na wsparcie w pełnieniu nowej funkcji – mówiła Anna Gawrych, nowo wybrany wicestarosta łomżyński podczas pierwszej sesji Rady Powiatu VII Kadencji. Na stanowisku zastąpiła Marię Dziekońską. Drzwi do mojego gabinetu są otwarte dla wszystkich- podkreślała Anna Gawrych, która debiutuje w strukturach powiatu łomżyńskiego:

Ogromne wyróżnienie i ogromny zaszczyt. Absolutnie jestem przygotowana do ciężkiej pracy. To wszystko będzie trochę nowe, ale uczę się szybko. Wierzę głęboko w to, że damy radę. Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy zostali wybrani, z którymi będę miała częsty kontakt. Drzwi do mojego gabinetu są zawsze otworem, jesteście tam zawsze mile widziani i macie prawo tam czuć się jak u siebie.

      2024-05-08 Anna Gawrych o nowym stanowisku

Większością głosów radnych funkcję Starosty Łomżyńskiego nadal będzie pełnił Lech Marek Szabłowski:

-Na początku chciałbym serdecznie podziękować za wybór mojej osoby na kolejną kadencję. To w dużej części w naszych rękach, a przede wszystkim w naszych umysłach leży to, co jest przed nami i w jaki sposób ten czas wykorzystamy. Czy ten czas wykorzystamy dobrze, czy ten czas nie będzie zmarnowany, na nasze wzajemne przepychanki i przekomarzania się.

      2024-05-08 Lech Marek Szabłowski o współpracy

Nowym przewodniczącym Rady Powiatu Łomżyńskiego został Sławomir Dębek, który zastąpił Jana Kuczyńskiego.

Autor M. D.

2024-05-08

Więcej informacji z tej kategorii