Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat łomżyński: WSPR organizuje mobilne akcje szczepień

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Mobilne punkty szczepień przeciwko COVID-19 sposobem na dotarcie do jak największej liczby osób niezaszczepionych. W powiecie łomżyńskim organizuje je Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego we współpracy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi i Kołami Gospodyń Wiejskich.

O tym, gdzie w najbliższym czasie będzie można skorzystać z tej możliwości mówi Ewelina Potaś, przełożona pielęgniarek WSPR w Łomży:

– Poza tymi akcjami, które dotychczas zorganizowaliśmy, planujemy kolejne akcje. Na pewno w każdą sobotę do końca sierpnia będą to akcje szczepienne na targowisku miejskim w Nowogrodzie. Oprócz tego w gminie Zbójna we współpracy z tamtejszą OSP będziemy uczestniczyć 21 sierpnia na stadionie przy kościele. Tam też będziemy prowadzić akcję szczepienną. Zaplanowane mamy również udział w Gościńcu Łomżyńskim, no i Koło Gospodyń Wiejskich ze Śniadowa zaprosiło nas na swoje dożynki. To będzie 29 sierpnia. Oraz Jedwabne, dożynki gminne. Tam również będzie festyn, w którym chcemy uczestniczyć. 

      2021-08-20 Ewelina Potaś o mobilnych akcjach szczepień

W Łomży i powiecie łomżyńskim do tej pory jedną dawką zaszczepionych zostało 42 352 osoby. W pełni zaszczepionych jest 40 350 osób.

pg

Hits: 28

Autor P. G.

2021-08-20

Więcej informacji z tej kategorii