Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat ostrołęcki. Kolejny motocyklista zginął na drodze

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wczoraj (9.06.) w nocy doszło do kolejnej tragedii na drogach powiatu ostrołęckiego. 25-letni ostrołęczanin, kierując motocyklem, zginął na miejscu w wyniku zderzenia z samochodem osobowym. Wypadek miał miejsce w Zabrodziu, gminie Kadzidło.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna w ogóle nie powinien jechać motocyklem– mówi aspirant Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce:

– Policjanci ustalili, że 25-letni ostrołęczanin nie posiadający uprawnień do kierowania motocyklem, tuż po wykonaniu manewru wyprzedzania innego pojazdu uderzył w bok samochodu osobowego marki audi, którym przez trasę DK53 od ulicy Księżycowej w kierunku ulicy Platynowej przejeżdżała 19-letnia mieszkanka naszego powiatu wraz z 18-letnią pasażerką. Kierowca tego motocykla w wyniku tego zdarzenia zginął na miejscu. 

      2021-06-10 Krzysztof Kolator o śmiertelnym wypadku w Zabrodziu

Przypomnijmy, że to drugi, w ciągu zaledwie 5 dniu, wypadek na terenie powiatu ostrołęckiego, w którym ginie motocyklista. Poprzednie zdarzenie miało miejsce w ubiegłą sobotę (5.06.)  w miejscowości Żabin w gminie Goworowo. Tam śmierć na miejscu poniósł 37-latek z powiatu ostrołęckiego. Zachowajmy ostrożność na drogach.

Hits: 25

Autor P. G.

2021-06-10

Więcej informacji z tej kategorii