Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat ostrołęcki: Nietrzeźwi kierowcy w rękach policji

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Policja ostrzega – zero tolerancji dla nietrzeźwych kierowców. Tylko w ciągu minionej doby na terenie powiatu ostrołęckiego z prawem jazdy pożegnała się trójka osób prowadzących na podwójnym gazie.

W przypadku do którego doszło dziś przed 1 w nocy w Myszyńcu, 37-letnia warszawianka straciła nieco więcej niż uprawnienia – mówi aspirant Aneta Waracka z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce:

– Kobieta kierowała po drodze publicznej pojazdem marki smart w stanie nietrzeźwości. Badanie w policyjnym alkomacie wykazało prawie 1 promil w wydychanym powietrzu. Kobieta na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na pobocze, najechała na przydrożną skarpę w wyniku czego pojazd dachował. Kobieta nie doznała żadnych poważniejszych obrażeń.

      2021-6-18 Aneta Waracka o nietrzeźwych kierowcach

Dalsze postępowanie w sprawie 37-latki prowadzić będą policjanci z Myszyńca. W związku z nadchodzącym weekendem mundurowi apelują o rozsądek. Jedna nieodpowiedzialna decyzja może kosztować zdrowie lub życie, nie tylko osoby kierującej autem.

Hits: 8

Autor P. G.

2021-06-18

Więcej informacji z tej kategorii

Wiara: Młodzi dla młodych

Wiara: Młodzi dla młodych

Już w najbliższą niedzielę młodzi z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łomży zapraszają młodych z całego miasta na...