Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Powiat wyszkowski: Potrącenie rowerzystki. Podejrzany mężczyzna nie żyje

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Potrącił rowerzystkę i odjechał z miejsca zdarzenia. Gdy odnaleźli go policjanci okazało się, że nie żyje. Sytuacja miała miejsce wczoraj (24.06.) na terenie powiatu wyszkowskiego w miejscowości Somianka.

Przez niesprzyjającą pogodę, kierowca mógł nawet nie wiedzieć, że potrącił człowieka – mówi komisarz Damian Wroczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie:

– W czasie kiedy doszło do zdarzenia przez powiat wyszkowski przechodziła ulewa, wiał silny wiatr, a widoczność była znacznie ograniczona. Kiedy mundurowi natrafili na trop od razu pojechali do miejsca zamieszkania podejrzewanego o spowodowanie wypadku mężczyzny. Wtedy okazało się, że kierowca daewoo nie żyje. Nieprzytomny 84-letni mieszkaniec gminy Somianka został znaleziony przez sąsiadkę w garażu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kiedy mężczyzna opuścił auto doszło do nagłego zatrzymania krążenia. 

      2021-06-25 Damian Wroczyński o potrąceniu rowerzystki

75-letnia rowerzystka przebywa w szpitalu. Życia 84-letniego kierowcy pomimo reanimacji nie dało się uratować. Jak ustaliliśmy, mężczyzna od dłuższego czasu leczył się na serce. Sekcja zwłok mieszkańca gminy Somianka powinna odbyć się jeszcze w tym tygodniu. Ciekawostką w tragedii dwóch rodzin, jest fakt, że kierowca i rowerzystka urodzili się tego samego dnia w tym samym miesiącu.

Hits: 25

Autor P. G.

2021-06-25

Więcej informacji z tej kategorii