Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Region: Charytatywny Turniej Piłki Nożnej służb mundurowych

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W najbliższy piątek (17.05) na boisku przy Szkole Podstawowej w Piątnicy 12 drużyn zmierzy się w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej. Na boisku powalczą funkcjonariusze m.in. Służby Więziennej, Wojska, Policji, a także drużyna duchownych.

Zapewnimy prawdziwe sportowe emocje, ale gromadzimy się w szczytnym celu – mówi dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, pułkownik Zbigniew Jankowski.

-Turniej poświęcony jest Natalce, która urodziła się chora i potrzebuje pomocy, to córka naszego kolegi, funkcjonariusza. W turnieju wezmą udział wszystkie służby mundurowe z ziemi łomżyńskiej i zambrowskiej oraz drużyna duchownych, którzy też pełnią służbę, posługę. Jedna z drużyn będzie to drużyna szefów służb mundurowych, jeżeli chcecie zobaczyć np. w roli napastnika dyrektora Zakładu Karnego, bądź komendanta policji będziecie mieli do tego niepowtarzalną okazję.  

      2024-05-13 pułkownik Zbigniew Jankowski

Zapraszamy do wspólnego kibicowania, ale także włączenia się do pomocy – mówi porucznik Natalia Fiedoruk, rzecznik prasowy 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego.

-Pamiętajmy, że dobro wraca, jesteśmy tam dla małej wojowniczki, która walczy o życie, żeby kiedyś mogła wspólnie ze swoimi braćmi iść na plac zabaw. Dołóżmy swoją cegiełkę do lepszego jutra dla tej rodziny. Dajmy od siebie wszystko, żeby pomóc Natalce stanąć na nóżki i cieszyć się z życia, które jest wartościowe.   

      2024-05-13 porucznik Natalia Fiedoruk

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej rozpocznie się o godzinie 9.00.

 

Autor W M

2024-05-13

Więcej informacji z tej kategorii