Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Region: Tadeusz Kruszewski nowym Dyrektorem PODR w Szepietowie

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Z dniem 26 lutego Tadeusz Kruszewski, decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego, został powołany na stanowisko Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Nominację nowemu dyrektorowi wręczył sekretarz stanu Stefan Krajewski Wiceminister Rolnictwa.

– Serdecznie gratuluję, życzę powodzenia, niech pana praca dobrze służy podlaskim rolnikom, Podlaskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, a jednocześnie niech to będzie Pana osobista satysfakcja – powiedział Wiceminister Rolnictwa wręczając akt nominacji nowemu dyrektorowi.

Tadeusz Kruszewski jest doświadczonym doradcą rolniczym. Jest absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach, Wydział Rolniczy. Od lat pracuje w PODR Szepietowo. Doskonale zna pracę doradców i sytuację podlaskiego rolnictwa.

– Bardzo dziękuję za wyróżnienie i zaufanie jakim obdarzył mnie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski i całe Ministerstwo Rolnictwa. Myślę że będę mógł się przysłużyć rozwojowi Ośrodka. Pracuję w tej firmie ponad 23 lata. Przeszedłem każdy szczebel kariery zawodowej. Zaczynałem jako specjalista terenowy, specjalista w centrali, główny specjalista, koordynator sekcji produkcji zwierzęcej, kierownik Działu Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa. Pełniłem różne funkcje społeczne, m.in. społecznego inspektora pracy. W tej firmie rozwijałem się i podnosiłem swoje kwalifikacje i umiejętności m.in. dzięki Wam, bo praca w takim zespole, to bardzo duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że nasza współpraca na rzecz rozwoju podlaskiego rolnictwa, będzie nadal układała się bardzo dobrze – zwrócił się do współpracowników nowy Dyrektor PODR w Szepietowie.

źródło:odr.pl

Autor K. P.

2024-02-26

Więcej informacji z tej kategorii