Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Reklama i promocja

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Radio Nadzieja to niekwestionowany lider pośród samodzielnych rozgłośni radiowych na naszym terenie ! Radio słyszalne jest dla mieszkańców województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Jesteśmy słuchani w domu, w pracy i w samochodzie.


Reklama w Radiu Nadzieja
Emisja spotów reklamowych i komunikatów w Radiu Nadzieja. Kampanie reklamowe polegające na emisji spotów i komunikatów w blokach reklamowych na antenie radiowej to podstawowy produkt reklamowy. Długość spotu lub komunikatu dostosowywana jest do potrzeb reklamowych klienta. Cena tej formy reklamy jest uzależniona od długości spotu, zamówionej liczy emisji oraz wyboru bloków reklamowych.

Audycje sponsorowane
Sponsoring audycji polega głównie na reklamowaniu produktu lub usługi przed i po określonych programach radiowych. Umożliwia dotarcie z reklamą do precyzyjnie określonej grupy odbiorców. Nasi klienci mogą być sponsorem takich audycji jak sport, prognoza pogody, audycje tematyczne.

Reklama / ogłoszenie w tygodniku Głos Katolicki
Głos Katolicki to tygodnik Diecezji Łomżyńskiej. Jesteśmy obecni w 200 parafiach, docieramy do ponad 5 tys. rodzin zamieszkujących teren województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Ponadto gazetę prenumerują biblioteki, szkoły oraz urzędy państwowe na terenie całego kraju. Reklama graficzna w prasie, tekst reklamowy poświęcony firmie, produktowi to skuteczne narzędzie marketingowe. Artykuł sponsorowany w gazecie pozwoli szybko dotrzeć do atrakcyjnej grupy odbiorców, poszerzyć zasięg działania , zdobyć nowych klientów, zwiększyć rozpoznawalność marki.

Reklama w portalu internetowym www.wZasięgu.pl
Portal informacyjny Radia Nadzieja, informuje o ważnych wydarzeniach. W naszym portalu znajdziecie dużo treści publikowanych na radiowej antenie, w wersji audio. Codzienny gość dnia, stałe audycje czy rozmowy – to coś, co nas wyróżnia. Dociermy do całego regionu z realizacją naszej misji – przekazywania dobrych, przyjaznych odbiorcy mediów, które tworzymy codziennie w naszym zespole redakcyjnym. Nasz portal to doskonały nośnik reklamy. Jest przystępny, interakcyjny, przejrzysty, codziennie odwiedzany przez Państwa potencjalnych klientów.

Tablice billboardowe
Reklama zewnętrzna (outdoor) zapewnia masowy zasięg dotarcia do licznych grup docelowych przy dużej liczbie kontaktów oraz bezpośrednim oddziaływaniu. Billboardy zapadają w pamięć znacznie szybciej niż inny typ reklam, ściągają wzrok wszystkich przechodniów. Hasła billboardowe trafiają do świadomości odbiorców.

  

Współpracujemy także z innymi stacjami katolickimi na terenie Polski w ramach forum niezależnych rozgłośni katolickim.

Z przyjemnością zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. Reklamy i Promocji, który udzieli Państwu wszelkich informacji i będzie Państwa asystentem w doborze odpowiedniego pakietu reklamowego!
Elżbieta Kosakowska
specjalista ds. marketingu i promocji CEM SpesMediaGroup.
e.kosakowska@spesmedia.pl
tel.: 509 281 183

Autor adam

2017-05-15

Więcej informacji z tej kategorii

Patronat medialny

Patronat medialny

Radio Nadzieja obejmuje patronatem medialnym przedsięwzięcia, które wpisują się w działalność statutową Rozgłośni. Są...

Bank Nadziei

Bank Nadziei

Buduj z nami Radio Nadzieja! Razem możemy więcej! Bank Nadziei to bank ludzkiej życzliwości. To przyjazny bank...

Kontakt ze studiem

Kontakt ze studiem

Zapraszamy do kontaktu z naszymi prezenterami! Można do nich zadzwonić w trakcie trwania programu, aby przekazać ważną...

O Radiu

Diecezjalne Radio Nadzieja 103,6 FM zostało powołane dekretem Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Program po raz...

Zespół radiowy

Zespół radiowy

Zapraszamy do kliknięcia w menu odpowiedniego działu, który Państwa zainteresuje lub wybrania poszukiwanej osoby z...

Galeria

Galeria

Gala "Gołębia Nadziei" [gallery margin="2" scale="1.1" maxrowheight="200" intime="100" outtime="100"...