Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Sport: KS Huragan Śniadowo zaprasza dzieci i młodzież na treningi

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Siatkarski klub KS Huragan Śniadowo zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia. Nabór podzielony jest na dwie grupy – dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat oraz od lat 12 do 15.

Kapitan zespołu seniorskiego Mateusz Szabłowski mówi, że priorytetem jest szkolenie chłopców, ale mile widziane są również dziewczynki w młodszej grupie.

– Sprawdzamy jakie będzie zainteresowanie w poszczególnych grupach wiekowych. Nastawiamy się na szkolenie chłopców, aczkolwiek najmłodsze grupy będą otwarte też dla dziewczynek. W przypadku starszej grupy, będziemy szkolić chłopców.

      2024-04-16 Mateusz Szabłowski

Na zajęciach, szczególnie na początku, będzie dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych.

– W przypadku młodszych, będzie dużo zabaw sportowych z elementami piłki siatkowej. Na pewno dobra, fajna, sportowa rywalizacja, dobra atmosfera na zajęciach, żeby zachęcić do sportu, ruchu, do aktywności fizycznej. Z czasem będzie pojawiać się coraz więcej zagadnień siatkarskich.

      2024-04-16 Mateusz Szabłowski o zajęciach

Dla młodszej grupy pierwsze zajęcia odbędą się w przyszły wtorek o 16:45, a dla starszej w przyszły czwartek o tej samej porze w szkole podstawowej w Śniadowie. Docelowo każda grupa będzie miała dwa treningi w tygodniu w szkole w Śniadowie lub w Szczepankowie, w zależności od tego, z której miejscowości będzie więcej dzieci. Zapisać swoje dziecko można pisząc na adres nabor.klubsniadowo@gmail.com.

Autor B. Ś.

2024-04-16

Więcej informacji z tej kategorii