Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Sport: Piotr Łobodziński powołany do reprezentacji na Mistrzostwa Świata

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Piotr Łobodziński został powołany na 2 Mistrzostwa Świata w biegach górskich i terenowych, które zostaną rozegrane w czerwcu w austriackim Innsbrucku. Powołanie jest rezultatem bardzo dobrych startów w Górskich Mistrzostwach Polski.

Piotr w Górskich Mistrzostwach Polski zdobył srebrni i brązowy medal. Forma Piotra jest coraz lepsza. Zawodnik w ostatnią niedzielę zwyciężył na 10km w Biegu Akademicka Dycha rozegranym w Siedlcach. Na trudnej trasie uzyskał czas 31,25min.

Na mistrzostwach województwa podlaskiego juniorów młodszych młodzi zawodnicy PREFBET-SONAROL wywalczyli 3 medale. W biegu na 400 metrów przez płotki zwyciężyła Wiktoria Stefańska a jej wynik 1:06,30sek. daje jej awans na lipcowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, które zostaną rozegrane na stadionie Śląskim w Chorzowie. Trzecie miejsca wywalczyli chłopcy w sztafecie 4x400m(3:40,62sek.) oraz Juliusz Jabłoński w rzucie dyskiem 1,5kg(37,29m)

Natomiast Justyna Korytkowska w niedzielę w Olecku zwyciężyła w X Jubileuszowej Oleckiej Trzynastce a dzień wcześniej była druga w XIII Ostródzkich Biegach Ulicznych-Memoriale im. Zdzisława Krzyszkowiaka na dystansie 10km z czasem 36minut i 47 sekund.

BŚ/mat. nadesłany

2023-05-24

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 28 września

Słowo Życia: 28 września

WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA   Łk 9, 7-9 Tetrarcha Herod posłyszał o wszystkich cudach zdziałanych przez...