Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Sportowa Łomża: Andrzej Korytkowski, prezes KS Prefbet-Sonarol

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Andrzej Korytkowski, prezes i trener KS Prefbet Sonarol był gościem kolejnego odcinka audycji Sportowa Łomża prowadzonej przez Bartka Święcińskiego i Sebastiana Chrzanowskiego

Gość Sportowej Łomży powiedział między innymi o ostatnim zgrupowaniu w Kenii, odniósł się też do negatywnych komentarzy związanych z wyjazdem do Afryki. Andrzej Korytkowski wspomniał także o jubileuszu swojej pracy trenerskiej i zdradził czy Martyna Krawczyńska, która notuje ostatnio kapitalne występy, ma szansę pobiec na Igrzyskach Olimpijskich.

Prezes KS Prefbet Sonarol mówił również o podziale pieniędzy na kluby sportowe, gdzie zarzuca miastu brak przejrzystych kryteriów, nierówne traktowanie i twierdzi, że „ktoś dostaje 7-krotnie więcej niż jak był w opozycji do prezydenta”.

Andrzej Korytkowski odniósł się również do pomysłu zorganizowania debaty dotyczącej łomżyńskiego sportu. Powiedział, że jeżeli zostanie zaproszony to zaproszenie przyjmie, ale „pod warunkiem, że będą brały w niej udział osoby, które mają coś do powiedzenia, a nie przejdą do obrażania”.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:

      2023-01-11 Sportowa Łomża: Andrzej Korytkowski, prezes KS Prefbet-Sonarol

 

2023-01-12

Więcej informacji z tej kategorii

E-recepty

E-recepty

E-recepta: Wygodne i Bezpieczne Rozwiązanie Dla Pacjentów i Lekarzy E recepta to innowacyjne rozwiązanie, które...

ŁaciaTy i Ja – serki łaciate

ŁaciaTy i Ja – serki łaciate

Serki śmietankowe Łaciate w nowej, silnej kampanii prezentują to, co ważne. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie...