Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Sportowa Łomża: Daniel Kacprzyk, były zawodnik ŁKS 1926 Łomża

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Daniel Kacprzyk były zawodnik ŁKS 1926 Łomża był gościem audycji Sportowa Łomża prowadzonej przez Bartka Święcińskiego i Sebastiana Chrzanowskiego. Daniel powiedział dlaczego zdecydował się na odejście z klubu i jak jego zdaniem wygląda obecnie sytuacja organizacyjna klubu.

Daniel jako powód swojej decyzji wskazał aspekty „prywatno-sportowo-organizacyjne”. Mówił, że zauważył, iż na poziom profesjonalny na jaki klub chce wejść już go nie stać, a jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne to „niekoniecznie godził się z polityką klubu”. Wskazywał, że były między innymi kwestie dotyczące niedogadywania się zarządu z zawodnikami.

– Nie czułem już radości. Jak nie było źle w ŁKSie to tą radość miałem. Teraz ona wygasła całkowicie – mówił gość Sportowej Łomży. Dodał przy tym, że w szatni jest coraz więcej osób z zewnątrz. – Jeżeli chcemy budować drużynę na zawodnikach z zewnątrz to nie mamy na to zaplecza finansowego. Nie widzę tego na tę chwilę.

Nie zabrakło również podsumowania tych wszystkich lat spędzonych przez Daniela w klubie. Opowiedział o najlepszych chwilach, meczach, trenerach i podziękował wszystkim tym, którzy go wspierali.

Zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy:

      2023-01-25 Sportowa Łomża: Daniel Kacprzyk, były zawodnik ŁKS 1926 Łomża

2023-01-26

Więcej informacji z tej kategorii