Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Wiara: Kobieta pełna bożego życia – książka Magdaleny Wołochowicz

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Jak być kobietą pełną Bożego życia? Skąd czerpać wiedzę o swojej tożsamości? Jak odnaleźć prawdziwą świadomość siebie w kontekście Bożych prawd?

Magdalena Wołochowicz, odwołując się do własnych przeżyć i przemyśleń, przedstawia 10 prawd na temat kobiecej tożsamości w Bogu oraz 10 skarbów z królewskiego skarbca, do których zalicza m.in. słowo Boże, modlitwę, wdzięczność oraz zaufanie. Są one fundamentalne dla życia z Panem Bogiem.

Magdalena Wołochowicz całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Jest założycielką Fundacji Żyj Pełnią Życia. Organizuje konferencje dla kobiet, prowadzi kursy, pisze artykuły. Zachęca wierzących młodych dorosłych, aby żyli pełnią życia na każdym jego etapie.

Boża miłość jest niesamowita! Trwała, niezmienna, doskonała. Jest dla każdego bez wyjątku, bezwarunkowo. Nic nie możemy zrobić, aby ja zwiększyć lub zmniejszyć. Ludzie czasem mówią, że kochają nas, ponieważ jesteśmy takie a takie albo jeżeli coś zrobimy. Bóg nie stawia nam żadnych warunków i niczego nie wymaga! On nas stworzył i pokochał. Pomimo naszych wad czy niedociągnięć. (fragment książki)

Radio Nadzieja objęło książkę “Kobieta pełna Bożego życia” (Edycja św. Pawła) swoim patronatem.

Autor M.D.

2022-11-23

Więcej informacji z tej kategorii