Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Zambrów: Uczniowie z ZSA będą mieli nowe boiska

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Rozpoczęła się budowa boisk przy budynku Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. Pod koniec stycznia została podpisana umowa z wykonawcą z Białegostoku. Po zakończeniu prac uczniowie będą mieli dostęp do między innymi boiska piłkarskiego, boiska do koszykówki, siatkówki czy bieżni.

Prace przy budowie boisk rozpoczęły się 1 lutego. Na ten moment zostało rozkopane miejsce po wcześniejszym boisku asfaltobetonowym. – Na razie są to roboty wstępne, zabezpieczające plac budowy. Teren jest przygotowywany pod nowe boiska i lepiej jakby nikt tam nie wchodził – mówi Naczelnik Wydziału Infrastruktury i Rozwoju ze Starostwa Powiatowego z Zambrowa, Zbigniew Rzepiński.

      2023-02-02 Zbigniew Rzepiński

Poprzednia nawierzchnia starego boiska stwarzała niebezpieczeństwo dla uczniów szkoły. – Stara masa bitumiczna stwarzała niebezpieczeństwo przy każdym przewróceniu czy stłuczeniu. Teraz będzie trawa syntetyczna, będą piłkochwyty aby nic nie wypadało na ulicę – mówi Zbigniew Rzepiński.

      2023-02-03 Zbigniew Rzepiński o bezpieczeństwie

Realizacja inwestycji jest przewidziana na luty przyszłego roku, ale wykonawca przewiduje zakończenie prac dużo wcześniej, bo w sierpniu tego roku.

ST

 

 

2023-02-03

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 30 marca

Słowo Życia: 30 marca

CZWARTEK PIĄTEGO TYGODNIA WIELKIEGO POSTU   J 8, 51-59 Jezus powiedział do Żydów: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam...

Zambrów: Budowa OSP w Chorzelach

Zambrów: Budowa OSP w Chorzelach

400 tysięcy – taką kwotę otrzymała gmina Zambrów na budowę nowej siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelach....