Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: W czerwcu odbędzie się „Seniorada plus”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Występy muzyczne i wokalne, nauka tańca, czy zajęcia z aktywności fizycznej – między innymi takie atrakcje czekają na uczestników “Seniorady Plus – edycja międzypokoleniowa”. Miasto na jej organizację otrzymało 30 tysięcy złotych z Zarządu Województwa Podlaskiego.

Wydarzenie planowane jest na 16 czerwca i odbędzie się w ramach Dni Łomży.

– Będzie to już druga Seniorada w trakcie roku. Ta odbędzie się pod kątem spotkania międzypokoleniowego. Zapraszamy na te spotkanie nie tylko seniorów, ale także najmłodszych. Seniorada będzie odbywała się po dniach miasta, więc 16 Seniorada, a 14 czerwca spotkanie dla młodych Young Łomża Festiwal. Przez trzy dni wiele wydarzeń dla każdego – i dla tych młodszych i dla tych starszych – mówi prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski.

      2024-03-29 Mariusz Chrzanowski

Tego dnia Na Starym Rynku staną stoiska badań profilaktycznych, oferty podmiotów i instytucji skierowanych do osób starszych, a także dmuchane zabawki dla najmłodszych. Zadanie przewiduje również animacje dla dzieci oraz poczęstunek dla uczestników wydarzenia.  Po zakończeniu imprezy plenerowej o charakterze międzypokoleniowym w Hali Kultury odbędzie się dyskoteka dla seniorów.

2024-04-02

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...