Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Czyżew: Koncert “Ku wolności” w Gminnym Ośrodku Kultury

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Jutro (25.04) w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbędzie się koncert pt. ‘Ku wolności’. Wystąpi chrześcijański zespół hip–hopowy ‘Wyrwani z Niewoli’. Grupę tworzy dwóch mężczyzn, Jacek ‘Hares’ Zajkowski i Piotr Zalewski.

Ksiądz Wojciech Turek, wikariusz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Czyżewie mówi, że dzielą się oni swoim doświadczeniem związanym z uwolnieniem z nałogów. – Dzielą się swoim zwróceniem ku Bogu. Mówią jak wyglądała ich trudna ścieżka do Boga. Przez doświadczenie chcą pokazywać młodemu człowiekowi jak wychodzić z różnego rodzaju uzależnień i jak radzić sobie z grzechem. Jak sama nazwa koncertu “Ku wolności” mówić będą jak zostali uwolnieni przez Jezusa.

      2023-04-24 Ksiądz Wojciech Turek

Celem koncertu jest także zachęcenie do słuchania piosenek chrześcijańskich. – Zapraszamy młodych ludzi po to aby podzielili się wiarą, swoich świadectwem życia. Chcemy młodzież zachęcić do słuchania muzyki chrześcijańskiej, która jest muzyką z przesłaniem oraz posiada także treści związane z wiarą – mówi ksiądz Wojciech Turek.

      2023-04-24 Ksiądz Wojciech Turek o koncercie

Start koncertu o 9:30 w Sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie.

fot. umCzyżew

Autor wordpress

2023-04-24

Więcej informacji z tej kategorii