Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Firma “Intertech” wzorowym Agroprzedsiębiorcą RP!

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Firma ‘Intertech’ z Zambrowa wzorowym agroprzedsiębiorcą RP. Spółka otrzymała wczoraj, podczas gali 30-lecia Agroprzedsiębiorcy RP, list gratulacyjny i pamiątkową szablę za modelowe prowadzenie działalności gospodarczej. Czujemy się tym dumni i zaszczyceni, ale jednocześnie zmotywowani do dalszej pracy – mówi Anna Jankowska, właścicielka ‘Intertechu’:

Oczywiście, czujemy się zobligowani i to nie jest tylko nagroda, ale również zobowiązanie wobec kontrahentów, wobec rolników, wobec wszystkich pracowników i ludzi, którzy współpracują z nami, tudzież urzędy, czy samorządy. Jest to wyróżnienie, które świadczy o tym, że nasz ciężka, systematyczna praca przynosi każdego dnia efekty i obliguje nas do tego, abyśmy w przyszłości osiągali jeszcze wyższe cele.

      2021-07-30 Anna Jankowska

Rolnictwo oraz przemysł rolno-spożywczy to jedne z najważniejszych branż polskiej gospodarki i dlatego należy doceniać tych przedsiębiorców – podkreśla wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii, Jarosław Gowin:

Wytypowaliśmy tę branżę, jako jeden z siedemnastu sektorów polskiej gospodarki, do której będzie szczególna pomoc, szczególne wsparcie w ramach nowej polityki przemysłowej, a to, że mogłem nagrodzić tegorocznych laureatów – prawdziwych liderów polskiego rolnictwa, polskiej branży rolno-spożywczej – to dla mnie, jako ministra, wielki zaszczyt.

      2021-07-30 Jarosław Gowin

Wśród tegorocznych nagrodzonych był także rektor Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, dr Andrzej Borusiewicz:

Od wielu lat promuję firmy działające w branży rolno-spożywczej, działające w branży, ogólnie, rolniczej. Chodzi o to, żeby wyłapać te największe perełki, te wiodące firmy i je nagradzać. Dlatego też od wielu lat współpracuję z Agrobiznes Club i staram się dla tego stowarzyszenia typować najlepsze firmy z naszego regionu, z województwa podlaskiego. Nie ukrywam, że jest to już kolejna firma, która dzięki moim rekomendacjom uzyskuje tytuł wzorowego agroprzedsiębiorcy RP. Dlatego też jestem dumny, że możemy tutaj wspólnie działać.

      2021-07-30 Andrzej Borusiewicz

Firma Intertech prowadzona przez Annę i Piotra Jankowskich to już od wielu lat czołowy producent szerokiej gamy sprzętu rolniczego, która obsługuje nie tylko polskie, ale i europejskie oraz światowe rynki, jak te w Argentynie, czy Australii.

Zapraszamy państwa do odsłuchania relacji z wydarzenia oraz obejrzenie fotogalerii:

      2021-07-30 Intertech nagrodzony

jt

Autor J. T.

2021-07-30

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 grudnia

Słowo Życia: 5 grudnia

PONIEDZIAŁEK DRUGIEGO TYGODNIA ADWENTU Łk 5, 17-26 Pewnego dnia, gdy Jezus nauczał, siedzieli przy tym faryzeusze i...

Słowo Życia: 4 grudnia

Słowo Życia: 4 grudnia

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU Mt 3, 1-12 W owym czasie pojawił się Jan Chrzciciel i głosił na Pustyni Judzkiej te słowa:...

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...