Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Łomża: Pożar hali w Zosinie. Trwa akcja gaśnicza

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

10 zastępów straży pożarnej dogasza pożar, który wybuchł w miejscowości Zosin w gminie Łomża. O szczegółach mówi starszy brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży:

– W dniu dzisiejszym doszło do pożaru zakładu produkcyjnego w miejscowości Zosin. Zgłoszenie do stanowiska kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło o godzinie 9:20. Pożar miał miejsce na hali produkcyjnej. Zagrożony był bezpośrednio budynek mieszkalny zlokalizowany w sąsiedztwie budynku produkcyjnego. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na szczęście w tym pożarze nikt nie ucierpiał. 

      2021-11-15 Grzegorz Wilczyński o pożarze w Zosinie

Do tematu wrócimy, jak tylko strażacy uporają się z żywiołem i będą znane kolejne szczegóły.

Aktualizacja godz. 14:30:

Jak informują straż pożarna, dogaszanie pożaru potrwa jeszcze kilka godzin. O szczegółach starszy brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży:

      2021-11-15 Grzegorz Wilczyński o pożarze zakładu w Zosinie

Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Spaleniu uległy głównie maszyny ślusarskie, które znajdowały się w budynku. Straty na tę chwilę są trudne do oszacowania, ponieważ akcja cały czas trwa.

jt

Hits: 48

Autor P. G.

2021-11-15

Więcej informacji z tej kategorii