Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

“Kobieta marzeniem Boga” spotkanie z s. Anną Marią Pudełko

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

O tym jak Bóg wymarzył sobie kobietę będą mogły dowiedzieć się uczestniczki sobotniego spotkania, organizowanego przez wspólnotę Theoforos w Łomży, które poprowadzi s. Anna Maria Pudełko.

Siostra Anna tłumaczy, że temat spotkania “Kobieta marzeniem Boga” zaczerpnęła z myśli papieża Franciszka na temat kobiet i kobiecości. W tej wypowiedzi papież Franciszek tak pięknie mówił, że kobieta to poezja, to harmonia, to piękno właśnie dlatego, że przez Boga wcześniej została wymarzona i stworzona – mówi s. Anna.

W programie spotkania przewidziano zarówno konferencję jak i warsztaty. Jak zaznacza siostra Anna część warsztatowa dotyczyć będzie pogłębienie treści, które panie czy dziewczyny obecne na spotkaniu usłyszą w bloku przedpołudniowym. Natomiast część teoretyczna będzie dotyczyła przede wszystkim tożsamości kobiety wymarzonej przez Boga, przez Stwórcę przez Ojca – mówi s. Anna. Będziemy dotykały zarówno naszej cielesności, psychologii jak i naszej duchowości zastanawiając się kim jesteśmy i jak możemy rozwijać się w tych wszystkich przestrzeniach naszego człowieczeństwa. Natomiast żeby te treści nie pozostały tylko na poziomie czysto intelektualny część popołudniowa to będą takie bardzo proste ćwiczenia zaproponowane paniom, które będą miały na celu pogłębić wcześniej usłyszane treści – dodaje s. Anna Maria Pudełko.

Do udziału w spotkaniu zaproszone są wszystkie kobiety, które chciałyby poznać Boży zamysł wobec nich, zarówno dziewczęta jak i dojrzałe panie i kobiety konsekrowane. Szczegóły spotkania i zapisy na stronie www.lomza.theoforos.pl

s. Anna Maria Pudełko – apostolinka, psychopedagog powołania. Pomaga młodym ludziom spotykać “Boga, który wzywa”, aby  odkryli sens życia i powołanie.  Prowadzi wykłady, warsztaty i rekolekcje dla osób konsekrowanych, kapłanów, małżeństw. Wykłada  życie modlitwy i formację ludzką w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu. Współpracuje z Centrum Formacji Duchowej w Trzebini.

JE

[related limit=”5″]

Autor J. E.

2020-02-13

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 lutego

Słowo Życia: 5 lutego

V NIEDZIELA ZWYKŁA Mt 5, 13-16 Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci...

Słowo Życia: 4 lutego

Słowo Życia: 4 lutego

SOBOTA CZWARTEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO   Mk 6, 30-34 Po swojej pracy apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu...