Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Kolno: Nielegalne wysypisko śmieci zlikwidowane

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

“Dzikie wysypisko” śmieci na obrzeżach Kolna zostało zlikwidowane.

Mieszkańcy zgłaszając problem na Krajowej Mapie Zagrożeń pomogli policjantom zlokalizować miejsce, gdzie łamane było prawo. Dzięki czujności internatów miejsce zostało już posprzątane – informuje st.sierż. Ewa Zabłocka z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie:

-Dzielnicowi potwierdzili sygnały przekazane przez internautów za pośrednictwem tej aplikacji, dzięki temu zgłoszeniu i współpracy Policjantów ze Strażnikami Miejskimi teren został uporządkowany, wyrównany i częściowo ogrodzony. Nie mamy informacji, kto był za to odpowiedzialny, ponieważ w tamtym miejscu nie ma żadnego monitoringu, nie było także żadnych świadków. Możemy się domyśleć, że mogli być to mieszkańcy Kolna, została też umieszczona tabliczka z informacją o zakazie wyrzucania śmieci w tym miejscu. 

      2024-02-22 st.sierż. Ewa Zabłocka

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje w całej Polsce od 2016 roku i jest popularnym sposobem komunikowania się z policjantami. Dzięki interaktywnej aplikacji możemy mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w naszej okolicy, informując np. o miejscach niebezpiecznych.

fot. KPP Kolno

Autor W M

2024-02-22

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...