Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: 10. edycja ,,Motoserce” w mieście

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Konkursy, koncerty, parada motocykli, ale przede wszystkim zbiórka krwi. W Łomży na Starym Rynku odbyła się  XVI edycja ogólnopolskiej akcji krwiodawstwa ,,Motoserce” organizowanej przez kluby motocyklowe.

Krew to najcenniejszy dar, cieszymy się, że każdego roku przybywa chętnych aby się nią dzielić – mówi organizator, Krzysztof Supron z klubu Wild Dogs MC Poland – Chapter Łomża.

-W Łomży ,,Motoserce” obchodzi swój mały jubileusz, bo jest już po raz 10. Ta akcja, to pewne braterstwo motocyklowe, pasja. Wiemy jak to wygląda, że krew jest potrzebna i przy okazji takich wydarzeń ludzie chętnie się włączają do pomocy. 

      2024-04-27 Krzysztof Supron

Dzisiejsze wydarzenie łączy nas wszystkich w jednym, bardzo ważnym celu, jakim jest bezwarunkowa pomoc, zaznacza Maciej, prezes klubu Wild Dogs MC Poland – Chapter Łomża.

-Najważniejsze jest dla nas, aby oddać krew, jest to gest z życzliwości, dobroci serca. W ten sposób jesteśmy w stanie przyczynić się do pomocy osobom, którym krew jest potrzebna. 

      2024-04-27 Maciej, prezes klubu Wild Dogs MC Poland - Chapter Łomża

Ania motocyklistka z Zambrowa, która zawitała po raz pierwszy na zlot motocyklistów w Łomży mówi, że jest to również świetna okazja do integracji motocyklistów.

-Jesteśmy grupą bardzo przyjacielską i pomocną. Krew może się przydać każdemu z nas, również oddaje krew i nie jest to przypadek, że tutaj jestem. Nigdy nie wiemy co nas spotka, a krew jest niezbędna.  

      2024-04-27 Ania, motocyklistka z Zamborwa

Impreza zakończyła się tradycyjnie paradą motocyklistów. Mieszkańcy Łomży na ulicach miasta mogli podziwiać różne rodzaje jednośladów.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomży, Mariusza Chrzanowskiego. ,,Motoserce” to ogólnopolska akcja krwiodawstwa, organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. W Łomży organizatorem imprezy jest corocznie Wild Dogs Łomża.

 

 

 

 

Autor W M

2024-04-27

Więcej informacji z tej kategorii