Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Darmowe sadzonki od Nadleśnictwa

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Dzisiaj odbędzie się szósta edycja ogólnopolskiej akcji #sadziMY. Z tej okazji Nadleśnictwo Łomża zaprasza mieszkańców regionu po darmowy odbiór sadzonek.

To okazja do tego, aby przyozdobić swój ogród, ale także zadbać o środowisko- zachęca Dariusz Godlewski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Łomża:

Co roku my również bierzemy udział w tej akcji. Zachęcamy do sadzenia drzew, myślę, że warto mieć swoje drzewko. Jeśli ktoś ma ogródek na pewno znajdzie coś ciekawego, kawałek miejsca na drzewko. Jeżeli ktoś ma też własny kawałek ziemi to myślę, że jak najbardziej może sadzić nie tylko w ogrodzie, ale gdzieś obok domu, jak jest taka możliwość. Nawet za zgodą samorządów, czy mieszkańców bloków możemy posadzić takie drzewko przed blokiem. Kiedyś drzewko będzie upamiętniało to miejsce i myślę, że z taką satysfakcją będziemy patrzeć jak drzewko się rozwija.

      2024-04-11 Dariusz Godlewski o akcji

Czekają na Państwa sadzonki świerka i modrzewia-dodaje Dariusz Godlewski:

-Myślę, że warto zaangażować w tę akcję również nasze dzieci, bo dbanie o środowisko i przyrodę leży na sercu każdego z nas. Zachęcamy do  akcji, do udziału, do wzięcia tych paru sadzonek czy kilkunastu. Przy naszej siedzibie Nadleśnictwa będzie stał namiot, będą koledzy, koleżanki, którzy będą wydawać sadzonki oczywiście w torebkach.

      2024-04-11 Dariusz Godlewski o sadzonkach

Akcja rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do 15:00 przy siedzibie Nadleśnictwa Łomża. Na mieszkańców czeka 4 tys. sadzonek.

Autor M. D.

2024-04-11

Więcej informacji z tej kategorii