Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Miasto powalczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Łomża powalczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Po wygraniu etapu wojewódzkiego, miasto dostało się do rywalizacji ogólnopolskiej.

Nagrodą w konkursie jest 40 tysięcy złotych na wsparcie lokalnych inicjatyw charytatywnych. Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski mówi nam, że wygranie etapu wojewódzkiego pokazuje słuszność inicjatyw podejmowanych w ostatnich latach jeżeli chodzi o dekorowanie miasta na święta.

– W tym roku mamy nowe atrakcje – karuzela, fontanna na starym rynku, świecący kapelusz. Z roku na rok tych iluminacji mamy coraz więcej i Łomża staje się miastem coraz piękniejszym. Zobaczymy, bo teraz etap ogólnokrajowy. Wiemy, że będzie trudno, bo jest dużo miast mocno zaangażowanych w ten konkurs, ale już samo wygranie etapu wojewódzkiego, nagroda 10 tysięcy złotych, jest wyrazem docenienia naszego zaangażowania w ostatnich latach w upiększanie miasta w okresie świąt Bożego Narodzenia.

      2024-01-18 Mariusz Chrzanowski

Głosowanie w konkursie na Świetlną Stolicę Polski rozpoczęło się wczoraj i potrwa do 30 stycznia. Głos na Łomżę można oddać na portalu polskanews.pl

fot. UM Łomża

Autor B. Ś.

2024-01-18

Więcej informacji z tej kategorii