Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Międzynarodowy Festiwal Walizka walczy o tytuł Podlaskiej Marki

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka organizowany przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży walczy o tytuł Podlaskiej Marki w kategorii „Kultura”.

To jeden z najbardziej prestiżowych przeglądów teatralnych w Europie. Cieszę się, że jest to wydarzenie rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale i na świecie- mówi dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży, Jarosław Antoniuk.

-Bez Festiwalu trudno byłoby współdziałać instytucji, bardzo mnie cieszy, że jest oczekiwany przez mieszkańców Łomży oraz gości z innych miast oraz gości z zagranicy. 

      2024-04-19 Jarosław Antoniuk

Aby festiwal uzyskał tytuł Podlaskiej Marki musi uzyskać jak największą liczbę głosów. Międzynarodowy Festiwal Walizka na przestrzeni niemal 40 lat został doceniony przez m.in. Województwo Podlaskie i Władze Łomży:

-Festiwal jest wydarzeniem cenionym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co roku jest wspierane finansowo, również mamy honorowy patronat Marszałka Województwa Podlaskiego oraz prezydenta Łomży. 

      2024-04-17 Jarosław Antoniuk o Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Walizka

Podlaska Marka  to konkurs organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego od 2004 roku. Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj o godzinie 12.00 i potrwa do środy (24 kwietnia). Oddać głos można przez stronę internetową podlaskamarka.pl.

Autor W M

2024-04-17

Więcej informacji z tej kategorii