Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do nowego sezonu

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Na lodowisku Biały Orlik w Łomży trwają końcowe prace przygotowawcze do nowego sezonu. Otwarcie obiektu przy ulicy Katyńskiej zaplanowane jest na 6 grudnia.

O przygotowaniach mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, Andrzej Modzelewski:

-Pracownicy “leją wodę”, czyli próbują stworzyć taflę i w tym roku muszę powiedzieć, że bardzo sprawnie nam to wychodzi głównie ze względów też warunków atmosferycznych, a też faktu, że też dużo wcześniej zaczęliśmy te przygotowania. Głównym jednak czynnikiem są tutaj warunki atmosferyczne, a jak wiemy jest sprzyjające pogoda, jest temperatura ujemna, więc nawet muszę powiedzieć, że pierwszy raz w historii możemy otworzyć lodowisko wcześniej, przed planowanym terminem mikołajek.

      2023-12-01 Andrzej Modzelewski o przygotowaniach

Dyrektor dodaje, że w tym roku nastąpiły zmiany dotyczące korzystania z obiektu:

W tym roku nastąpiła zmiana w systemie wejść, która na pewno spotka się z entuzjazmem fanów jazdy na łyżwach. Wejść na lodowisko będzie można wejść o dowolnej porze, nie jak to było do tej pory podczas tercji. Wykorzystaliśmy w pełni elektroniczny system obsługi klienta i teraz o dowolnej porze, jeśli tylko będzie oczywiście miejsce, bo lodowisko jest też na określoną ilość osób. Klient będzie mógł przyjść, kupić bilet i skorzystać z lodowiska.

      2023-12-01 Andrzej Modzelewski o zmianach

Użytkownicy mogą korzystać z lodowiska dzięki specjalnej karcie podsumowuje Andrzej Modzelewski:

-Dodatkowo w tym roku promujemy jeszcze kartę Aktywnie z MOSIR Łomża. Karta ta umożliwia korzystanie w ramach jednego karnetu, który zakupujemy w Parku Wodnym, do korzystania ze wszystkich naszych obiektów. W tym roku w pełni będziemy mogli również korzystać, dzięki tej karcie, z lodowiska. 

      2023-12-01 Andrzej Modzelewski o karcie

Powierzchnia łomżyńskiego lodowiska wynosi 800 m2 i będzie czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 9.30-21.30. Dla użytkowników przewidziane są kaski, kamizelki czy “pingwiny”, które ułatwiają jazdę na łyżwach.

Autor M.D.

2023-12-01

Więcej informacji z tej kategorii