Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Poseł Zbigniew Kuźmiuk przyjedzie do Łomży

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W Łomży w niedzielę odbędzie się spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości- Zbigniewem Kuźmiukiem. To w ramach cyklu spotkań “Bądźmy Razem” organizowanego przez polityków Zjednoczonej Prawicy.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniew Kuźmiuk mówi, że będzie chciał rozmawiać o wszystkim.

– Wprawdzie można powiedzieć tak, że przed chwilą skończyła się kampania wyborcza i można by dać ludziom spokój, ale tyle w Polsce się dzieje i to dzieją się takie rzeczy, które mogą przyprawić o zawrót głowy, więc zdecydowaliśmy się na takie bezpośrednie spotkania. Chcemy dostarczyć ludziom informacji z pierwszej ręki, co się w Polsce dzieje, a także pytać ludzi jak na to chcą reagować.

      2024-02-02 Zbigniew Kuźmiuk

Wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś mówi, że będzie to okazja dla mieszkańców ziemi łomżyńskiej, aby porozmawiać o najważniejszych kwestiach dotyczących kraju.

– Będzie to dotyczyło wszystkich problemów jakie mamy obecnie przed kampanią samorządową. Zapraszam wszystkich mieszkańców ziemi łomżyńskiej, którzy chcą skorzystać z wiedzy i doświadczenia posła Zbigniewa Kuźmiuka. Będzie wiele okazji do zadania pytań i dyskusji.

      2024-02-02 Marek Olbryś

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o 12 w Concordii przy ulicy Poznańskiej 97.

fot. PE

Autor B. Ś.

2024-02-03

Więcej informacji z tej kategorii