Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Profesjonalna siatkówka kobiet wraca do Łomży!

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Wspaniałe informacje dla wszystkich wielbicieli siatkówki w Łomży. Po kilku latach do miasta wraca profesjonalna siatkówka kobieca w postaci klubu MKS Łomża. O szczegółach mówił prezes klubu, Dariusz Wojtkowski:

Dobra wiadomość dla wszystkich kibiców i znawców piłki siatkowej. Właśnie powstał nowy klub – MKS Łomża, który wiążemy ze starymi tradycjami łomżyńskich klubów piłki siatkowej. Startujemy w najbliższym czasie w III lidze. Udało się skompletować całą drużynę, dopiąć wszystkie szczegóły, zarejestrować w Polskim Związku Piłki Siatkowej. Dziewczyny trenują, rozpoczęły sparingi. Liczymy na sukces i wielką promocję Łomży.

Profesjonalna siatkówka wraca do Łomży przy pomocy władz miasta. Łomżyński samorząd od lat wspiera kluby w różnych dyscyplinach, które szkolą młodzież, jak i rywalizujących w rozgrywkach seniorskich. Nie inaczej jest z MKSem Łomża:

Prezydent Łomży cieszy się z tego, że do Łomży wraca profesjonalna siatkówka, że w III lidze wystartują łomżyńskie siatkarki. Mamy już doświadczenia z piłką nożną, czy to na poziomie senioralnym, czy też z piłką ręczną. Cieszymy się, że właśnie po wielu latach wraca siatkówka, która w przeszłości bardzo dobrze prosperowała w naszym mieście. Mamy nadzieję, że ten projekt okaże się sukcesem, że nasze siatkarki będą odnosiły znaczące sukcesy i że w nieodległej przyszłości będą naszą wizytówką i chlubą Łomży.  – mówi Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Więcej szczegółów należy spodziewać się w najbliższym czasie. Pierwsze spotkania MKS Łomża rozegra już na początku grudnia bieżącego roku.

jt

Hits: 93

Autor J. T.

2021-09-23

Więcej informacji z tej kategorii