Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Skradzione perfumy ukryła w wózku dziecięcym

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Grzywna, a nawet kara ograniczenia wolności grozi 41-latce, która próbowała ukraść perfumy z jednego ze sklepów w Łomży. Kobieta towar próbowała ukryć w wózku dziecięcym.

Wczoraj (12.04.) policjanci otrzymali zgłoszenie o zatrzymaniu przez ochronę sklepu kobiety, która ukradła perfumy. Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta.

– Okazało się, że podejrzaną jest 41-letnia mieszkanka Łomży. Kobieta próbowała wynieść ze sklepu perfumy nie płacąc za nie, wybrany towar wkładała do dziecięcego wózka, a następnie chciała opuścić sklep. Wówczas w drzwiach wyjściowych interweniował pracownik ochrony. Zgłaszająca oszacowała straty na blisko 150 złotych – mówi młodszy aspirant Justyna Janowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Policjanci teraz ustalają czy kobieta nie ma związku z podobnymi kradzieżami w innych sklepach na terenie miasta. Zgodnie z Kodeksem wykroczeń za kradzież kobiecie grozi grzywna, a nawet kara ograniczenia wolności.

      2021-04-13 Justyna Janowska o kradzieży perfum

KMP w Łomży/red. pg

Hits: 16

Autor P. G.

2021-04-13

Więcej informacji z tej kategorii

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Cztery uratowane życia, 654 starsze osoby otoczone zdalną opieką – to obecny bilans pilotażowego programu teleopieki w...