Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: W mieszkaniu znaleźli narkotyki

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Starsza kobieta, syn w szpitalu i narkotyki – brzmi, jak elementy filmu sensacyjnego, a to zwykły dzień w pracy łomżyńskich policjantów. Mundurowi sprawdzając posiadane informacje zapukali do jednego z mieszkań na terenie miasta, w którym miał mieszkać mężczyzna posiadający narkotyki. Wtedy drzwi policjantów otworzyła starsza kobieta, która poinformowała, że jej syn przebywa w hajnowskim szpitalu, a cała sprawa to pomyłka.

– Wbrew zapewnieniom kobiety przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Policjanci w pokoju 39-latka w szafce na ubrania i w kosmetyczce znaleźli susz roślinny oraz wagę jubilerską. Wstępne badania przeprowadzone narkotesterem, wskazały, że zabezpieczone środki to marihuana. Policjanci w jego pokoju łącznie zabezpieczyli blisko 270 gramów marihuany. Właściciel niecodziennego znaleziska został zatrzymany przez hajnowskich policjantów w ubiegły czwartek – mówi młodszy aspirant Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

      2021-04-29 Justyna Janowska o narkotykach

39-latek trafił do łomżyńskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

jt

Autor P. G.

2021-04-29

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 grudnia

Słowo Życia: 5 grudnia

PONIEDZIAŁEK DRUGIEGO TYGODNIA ADWENTU Łk 5, 17-26 Pewnego dnia, gdy Jezus nauczał, siedzieli przy tym faryzeusze i...

Słowo Życia: 4 grudnia

Słowo Życia: 4 grudnia

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU Mt 3, 1-12 W owym czasie pojawił się Jan Chrzciciel i głosił na Pustyni Judzkiej te słowa:...

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...