Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: “Wiosenny Piknik z Twoim Prezydentem” w Parku Jana Pawła II

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła mieszkańcom Łomży w tym, aby wziąć udział w ‘Wiosennym Pikniku z Twoim Prezydentem’ zorganizowanym w Parku Jana Pawła II przez Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Chrzanowskiego. 

Takie spotkania są dobrą okazją do tego, aby dowiedzieć się jakiej Łomży oczekują mieszkańcy- mówi prezydent Mariusz Chrzanowski:

-Kampania wyborcza to przede wszystkim rozmowy z mieszkańcami i takich rozmów każdy potrzebuje. To, co w trakcie kampanii wyborczej pada, czyli różne sugestie mieszkańców warto wziąć pod uwagę i wdrażać w program. Nie unikam spotkań z mieszkańcami od początku mojej prezydentury, czy to w Urzędzie Miejskim w Łomży, czy podczas różnego rodzaju wydarzeń. Na ostatniej prostej chciałem spotkać się jeszcze z mieszkańcami naszego miasta i porozmawiać o przyszłości.

      2024-04-02 Mariusz Chrzanowski o spotkaniu

Podczas pikniku każdy z mieszkańców otrzymał wiosenny prezent:

Rozdajemy bratki, bo chcemy pokazać Łomżę, jako dobre miejsce do życia, dodatkowo jeszcze bardziej ją upiększyć, dlatego też przygotowaliśmy kwiatki, które wręczamy naszym mieszkańcom po to, żeby posadzili je u siebie w domu. Myślę, że wtedy Łomża będzie jeszcze piękniejsza.

      2024-04-02 Mariusz Chrzanowski o rozdawaniu kwiatów

Podczas pikniku zapewniono także atrakcje dla najmłodszych mieszkańców miasta- wata cukrowa, dmuchańce, gry i zabawy. Motywem przewodnim imprezy było hasło: Łomża – Dobre Miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Autor M.D.

2024-04-02

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...