Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Mazowsze: 5. edycja Budżetu Obywatelskiego

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Do 21 stycznia można zgłaszać projekty w Budżecie Obywatelskiego Mazowsza. To piąta edycja, na realizację której samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył 30 milionów złotych.

O wcześniejszy projektach mówiła podczas konferencji Dorota Czyż, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce:

-Taka jest idea projektów realizowanych z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, żeby to, co się pozyskuje służyło szerszej rzeszy społeczeństwa. Dlatego też i my wyszliśmy z propozycją realizowania warsztatów z wykonaniem produktów z gliny, a potem wypalenia w piecu pozyskanym przez przedstawicieli lokalnej społeczności.

      2023-12-08 Dorota Czyż o projektach z Budżetu

Zbigniew Mielnicki, kierownik gospodarczy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego dodaje, że składanie wniosków nie jest takie trudne:

-Wniosek można złożyć przez stronę internetową Urzędu Marszałkowskiego, można też w wersji papierowej złożyć wniosek do Urzędu bądź też Delegatury Urzędu. Po formalnej akceptacji wnioski zbieramy po prostu głosy. Dzięki poparciu udało nam się pozyskać tyle głosów, że wniosek został zaakceptowany.

      2023-12-08 Zbigniew Mielnicki o składaniu wniosków

Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie internetowej www.bom.mazovia.pl.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego spotkania.

Autor M.D.

2023-12-08

Więcej informacji z tej kategorii

Książka: Boży architekt

Książka: Boży architekt

  Książka Patricka Sbalchiero o światowej sławy architekcie Antonim Gaudím nie jest kolejnym podręcznikiem...