Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Mazowsze: VIII edycja programu “Praktyki u Marszałka”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Tylko do najbliższego piątku 19 kwietnia studenci mogą zgłaszać się na płatne praktyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Kończy się właśnie nabór do tegorocznej edycji. Udział w programie “Praktyki u Marszałka” to dobra okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego- zachęca Adam Struzik, marszałek woj. mazowieckiego:

-Serdecznie zapraszam na praktyki studentów różnych kierunków w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. Można nabyć niezbędne doświadczenie, zapoznać się z funkcjonowaniem administracji samorządowej, każdy będzie miło przyjęty. Jesteśmy otwarci od 1 kwietnia na waszą obecność.

      2024-04-17 Adam Struzik

“Praktyki u Marszałka” mogą być początkiem kariery zawodowej. Przykładem jest Jakub Zajdel, który zgłosił się do poprzedniej edycji i teraz na stałe pracuje w Urzędzie Marszałkowskim

-O rekrutacji dowiedziałem się od znajomego, który brał udział. Studiuje Stosunki Międzynarodowe i Politologię, więc praca w Wydziale ds. Współpracy z zagranicą jest idealnym momentem, żeby włączyć się w struktury pracy Urzędu, a także zobaczyć jak to wygląda. 

      2024-04-17 Jakub Zajdel

Na chętnych czeka 50 miejsc i wynagrodzenie w wysokości prawie 6 tys. zł brutto. Praktyki będą odbywać się nie tylko w siedzibach urzędu marszałkowskiego w Warszawie, ale także jego delegaturach w Płocku i Ostrołęce.

Autor W M

2024-04-17

Więcej informacji z tej kategorii