Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Nie możesz pojechać do Medjugorie przyjedź do Burzyna

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

To będzie już trzecie spotkanie. Ksiądz Marcin Sobiech proboszcz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Burzynie tradycyjnie zaprasza 25 lipca do wspólnej modlitwy w duchu wieczornych modlitw w Medjugorje.

– Szczególnie teraz kiedy jest utrudniony wyjazd do Medjugorie, mimo, że 16 lipca zostały otwarte granice z Bośnią i Hercegowiną, to utrudnienia pozostają gdyż potrzeba mieć przy sobie 48-godzinny ważny test na Covid-19. Poza tym podróż jest daleka i nie każdy może się w taką podróż wybrać dlatego też organizujemy “Wieczory Medjugorskie” w Burzynie.

Modlitwa w Burzynie odbywa się w rozbudowanej formie i trwa niemal trzy godziny, ale jak zapewnia ks. Sobiech modlitwa jest intensywna ale na pewno nie jest nudna. Poza tym zgłaszają się osoby, które były uczestnikami poprzednich spotkań ze świadectwami otrzymanych łask za wstawiennictwem Królowej Pokoju.

Najbliższy ‘Wieczór Medjugorski” odbędzie się w sobotę 25 lipca, początek modlitwy o godz. 18.00 w kościele w Burzynie. Dla osób, które nie dysponują swoim transportem z dworca PKS w Ostrołęce o godz. 16.30 wyjedzie specjalny autokar, który zabierze wszystkich chętnych. W Łomży zatrzyma się o godz. 17.10 na rondzie przy placu Kościuszki.

JE

Hits: 10

Autor adam

2020-07-24

Więcej informacji z tej kategorii