Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Policjanci prowadzą akcję „Dyskoteka”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Ostrołęcka policja przez całe wakacje prowadzi akcję „Dyskoteka”. Funkcjonariusze będą tam gdzie bawi się młodzież, czyli w rejonach lokali gastronomicznych, dyskotek oraz przyległych do nich bloków.

Działania mają na celu zapewnienie spokojnego wypoczynku nocnego mieszkańcom oraz przeciwdziałanie niszczeniu mienia w rejonach lokali gastronomicznych. Ostatniej soboty wyniki działań pokazały, że wielu z „bawiących się” w rejonie dyskotek młodych osób nie przestrzegało przepisów dotyczących między innymi spożywania alkoholu.

– W trakcie kilku godzin policjanci przeprowadzili 51 interwencji w trakcie których wylegitymowali 153 osoby. Za spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych, bądź zakłócanie ciszy nocnej policjanci nałożyli 10 mandatów karnych, sporządzili również 3 wnioski o ukaranie do sądu. To nie wszystko, zatrzymano w trakcie akcji także 2 osoby poszukiwane. Informujemy, że tego rodzaju działania będą kontynuowane przez cały okres wakacji – mówi kom. Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

      2024-07-09 Tomasz Żerański

Mandat za zakłócanie ciszy nocnej może wynieść od 20 do nawet 5 tysięcy złotych.

Autor B. Ś.

2024-07-09

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...