Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Rowerzysta potrącił pieszych i odjechał. Szuka go policja

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce szukają rowerzysty, który jadąc chodnikiem wjechał w grupę pieszych. W wyniku zdarzenia do szpitala została zabrane 2,5 letnie dziecko.

W minioną sobotę o godzinie 19 do ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące potrącenia przez rowerzystę grupy pieszych poruszających się po chodniku przy ul. F. Nila w Ostrołęce. Na miejsce skierowano służby ratunkowe oraz policjantów z ostrołęckiej drogówki.

– Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy rozpędzony rowerzysta wjechał w pieszych. W wyniku zdarzenia dwie kobiety i trójka dzieci się przewróciły. 2,5 – letnia dziewczyna, która upadając uderzyła twarzą w chodnik została zabrana do szpitala.  Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń i po badaniach opuściła placówkę medyczną. Po potrąceniu kierujący również się przewrócił, po czym podniósł rower i odjechał. Sprawca poruszał się rowerem koloru pomarańczowego, ubrany był w granatowo – pomarańczową koszulkę sportową, był krótko ostrzyżony – przekazuje  kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Prewencji.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenie proszone są o kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24.

KMP Ostrołęka/red. pg

Autor P. G.

2022-06-27

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 lutego

Słowo Życia: 5 lutego

V NIEDZIELA ZWYKŁA Mt 5, 13-16 Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci...

Słowo Życia: 4 lutego

Słowo Życia: 4 lutego

SOBOTA CZWARTEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO   Mk 6, 30-34 Po swojej pracy apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu...